O nás

GAMA floors je spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1998.

Počas tejto doby sme zrealizovali množstvo zákaziek pre všetky kategórie zákazníkov. Kolektív našich pracovníkov, predajcov ako i montážnikov je skúsený a vyškolený na poskytnutie všetkých potrebných informácií a rád pri výbere správnych materiálov ako i na následnú profesionálnu montáž.

GAMA floors dodáva podlahové krytiny do maloobchodných predajní na Slovensku, stavebným a podlahárskym firmám a konečným zákazníkom.

V ponuke máme aj nivelačné stierky, lepidlá, lišty, rohože, PVC obrusoviny a iné doplnky. Spolupracujeme s overenými výrobcami, nami dodávané komodity majú všetky potrebné certifikáty a spĺňajú aj najnáročnejšie hygienické predpisy.

Naším cieľom nikdy nebola, ani nebude dodávka materiálov za najnižšiu cenu na trhu, ktoré pochádzajú od neoverených a často nezistiteľných výrobcov z rôznych krajín sveta. Naším krédom je dodávať na trh komodity s dobrým pomerom ceny a kvality, vieme uspokojiť zákazníka so štandardnými požiadavkami, ale aj s požiadavkami na exkluzívny tovar najvyššej kvality svetových značiek.

GAMA floors vykonáva kompletné dodávky podláh s poradenstvom a montážou.